Valena™

Valena, sizin için yeni bir moda yaratıyor: Koleksiyondaki parlak renkler, özel görsel etkiler, oturma odası, mutfak, yatak odası ve banyolarda göz zevkinizi okşarken, yaşama zevkinizi artıracak.

Valena’ya her baktığınızda, tepeden tırnağa etkileneceksiniz. Çünkü Valena, moda renkleri ve eksiksiz işlev seçenekleri sayesinde her ortamda dekorasyonu nasıl daha dikkat çekici hale getireceğini ve nasıl etkileyeceğini çok iyi biliyor.

Özenle tasarlanan yeni çerçeveleriyle Valena güzel olduğu kadar verimli de... İkili, üçlü veya dörtlü, dikey veya yatay çerçeveleriyle yeni Valena serisi yaşamınızdaki tüm istekleri aynı anda yerine getirmeye hazır.

  

TEKNİK BİLGİLER

Valena, sizin için yeni bir moda yaratıyor:

Koleksiyondaki parlak renkler, özel görsel etkiler, oturma odası, mutfak, yatak odası ve banyolarda göz zevkinizi okşarken, yaşama zevkinizi artıracak.

Valena’ya her baktığınızda, tepeden tırnağa etkileneceksiniz. Çünkü Valena, moda renkleri ve eksiksiz işlev seçenekleri sayesinde her ortamda dekorasyonu nasıl daha dikkat çekici hale getireceğini ve nasıl etkileyeceğini çok iyi biliyor. Özenle tasarlanan yeni çerçeveleriyle Valena güzel olduğu kadar verimli de... İkili, üçlü veya dörtlü, dikey veya yatay çerçeveleriyle yeni Valena serisi yaşamınızdaki tüm istekleri aynı anda yerine getirmeye hazır.