Celest™

Celest, daire ve dikdörtgenin mükemmel birleşimiyle şekil ve işlev arasındaki uyumu sağlar.Yenilikçi renk ve malzeme çeşitliliği yeni bir estetik görünüm kazandırır.

Celest, aydınlatmanızı kontrol etmek için size kullanımı kolay seçenekler sunar. Sadece açma ve kapamayı içeren geleneksel anahtar işlevini unutun ve aydınlatma kontrolünüz için yepyeni bir işaret dili keşfedin ışığı açmak, kapatmak ya da loş hale getirmek için bırakın istedikleri hareketleri parmaklarınız seçsin: basma, hafifçe vurma, yumuşak bir dokunuş…Işığınızı tamamen kendi istediğiniz yolla kontrol edin.

Celest montajı çok daha kolay ve çok daha hızlıdır. Ayrıca Celest az sayıda ürün referansı ile çok sayıda işlev sunar.   

 

TEKNİK BİLGİLER

Celest serisi, 4 referansın birleşiminden oluşmaktadır:
Mekanizma + Tuş kapağı + Kaide + Çerçeve
Celest pratik fiyat listesi, bu birleşimi kolaylaştırır ve Celest ürünlerinin farklı çerçevelerle komple fiyatlarına ulaşabilmeyi sağlar.
Celest pratik fiyat listeleri, Beyaz tuş kapakları ile tamamlanmış ürünler için ve titanyum tuş kapakları ile tamamlanmış ürünler için olmak üzere 2 adettir.
Her iki listede de istediğiniz işlev ve çerçeve grubunun kesiştiği noktada, o işlevin, uygun tuş kapağı, 80261 referanslı tırnaklı kaide ve 2 modül çerçeve ile birlikte komple fiyatı bulunacaktır.