FİRMA PROFİLİ

Hakkımızda


1977 yılında siz değerli müşterilerimize elektrik malzemeleri temininde lojistik destek sağlamak amacıyla kurulmuş, elektrik sektöründe hizmet üretimiyle sanayici ve aynı zamanda ticari bir kuruluştur.

Firmamız geniş stok imkanları ve ürün yelpazesiyle proje, bilgi, satış ve bayisi bulunduğu imalatçı firmaların gücünü de arkasına alarak ekonomimize ve siz değerli müşterilerimize katkıda bulunmaktadır.

Amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, hizmet kalitesini yükseltmektir.

 

Vizyon

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyi olmaya gayret göstererek yeni teknolojiler ve gelişmeleri takip ederek gelişmek en önemli vizyonumuzdur.


Misyon

İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,

Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,

İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliği ile, işletmelerin ihtiyaçlarına yönlendirici ve yönetici çalışmaları gerçekleştirmek.


Saygılarımızla...